NĚCO O TOM, JAK JSME ZAČÍNALI

 

V roce 2006 jsme se konečně přestěhovali do nového. Koníkům se dřevěné stáje moc líbily a s velkou chutí je začali požírat :-) Postupně jsme vybudovali výběhy, do nich přístřešky, jízdárnu, místo pro kování, krytou kruhovku a různé vychytávky. Je toho ale ještě moc co udělat, abychom to tu měli co nejkrásnější pro koně i jejich majitele.


 

 

 

 

Pro rok 2016 plánujeme kompletní výstavbu nových přístřešků ve výbězích tak,aby v létě nabízeli nejen stín,ale i chládek.

 

CO VÁM NABÍZÍME :

Za cenu 4700Kč nabízíme ustájení ve stájích vyrobených firmou Equidomus. V areálu se nachází dvě stáje s celkovou kapacitou osmnácti boxů plus 3 velké venkovní boxy pro kašlíky. K dispozici jsou zde 2 mycí boxy, solárium a vytápěná sedlovna. V ceně je ustájení, místování, krmení dle přání majitele (ječmen,oves,cukrovarské řízky, Vámi dodané doplňky ) a podestýlka dle dohody (sláma/piliny).Pouštění do výběhů,zavírání,po domluvě dekování,asistence u kování a vet. zákrocích. Možnost sena do výběhu v zimních měsících. Cena zahrnuje užívání pískové jízdárny (30 x 60 metrů) se skokovým materiálem a kryté kruhovky, která je osvětlená . Pro rekreační majitele jsou tu krásné terény. Veterinář ve stáji,velmi dobrý kolektiv.

Od dubna-května nově nabídka pastevního ustájení cca 5 min od stáje - ideálně jako důchod pro staré,či odpočinek pro dušné koně. Koně rekreační zde mají k dispozici naši jízdárnu i kruhovku, zázemí stáje je pouze pro koně ustájené boxově. V ceně 2500-3000Kč je zahrnuta kvalitní pastva,neustálý přístup k senu a vodě,bytelný přístřešek,krmení jádrem 1x denně. Kontrola koní 2x denně. Vše záleží na domluvě.

 

 

NÁŠ TÝM :

 

Ing. Eva Homolková - majitelka

Michal Feuerstein

ošetřovatel

 

MVDr. Iva Herzová - veterinářka

 

     Mirek Pavelka   

     EQUITRAVEL

 

 

 

 TAKHLE SE TU MÁME....                            

          

 

 

                                                                                  Když je nám teplo,tak se chladíme....

 

 

 

 

 

 

 

V zimě se zas zahříváme....

 

 

 

 

 

  

 

   

              

                                                                   

 

←Občas sportujem,    

   ale spíš se válíme....→

 

 

 

 

 A jinak si to užíváme....                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(c) 2011 created, administered and hosted by NetMas s.r.o. & Jan Slabý - IT market, All rights reserved.     
svatební kytice | snubní prsteny | reklamní plochy | Exekuce | autoservis Praha | správa počítačových sítí | BMW | Dluhy poradna | Správa nemovitostí